5/5

Куди поїхати на авто у західній Україні?

Що може бути краще нiж регулювати куди поїхати в першу чергу, а яке місце залишити на закуску?! Коли планується поїздка на власному авто завжди треба все ретельно спланувати: маршрут, зупинки, ланчі і як отримати максимум вражень за мінімум часу.

Перше місце цiєї зупинки звичайно найпрекрасніше і вподобане вже багатьма подорожувальниками – місто Львів ! По ньому можна багато гуляти по вузьким але настільки красивим вуличкам, що можливо просто напросто загубитися в часі! А яка там кава!!! Це ж просто рай для кофеманiв! Можна заглядати в одну за іншою кав’ярню і насолоджуватися авторським рецептом улюбленої кави . Особливо приємно прогулюватися в цих околицях навесні, коли проходять найнеймовірніші фестивалі і свята.

Коли власного авто немає – можливо взяти авто в оренду Львів Alin. Компанія з прокату автомобілів надає повний спектр послуг AllInclusive про, що говорить сама назва бренду і з доступною ціною. Важливий момент великий власний автопарк авто на любий смак.

25 міні скульптур

З назвою міста Ужгород відразу асоціюється красива річка Уж. Неодмiнно в голові згадується щонайтонший аромат Сакури та мальовнича набережна. А ще побувавши в Ужгороді треба обов’язково відшукати 25 міні-скульптур, які розкидані по місту для того, щоб туристам було цікаво і потішно пересуватися на нове місце і проходити своєрiдний квест! Кожна з цих мiнi-скульптур уособлює в собi якусь важливу подію або присвячена певній людині.

Неможливо забути ці прекрасні Карпати, спів птахів і подих свіжого вітерця! Перлина Карпат -це Трускавець! Сюди дуже багато приїжджають за чудодійною мінеральною водою, щоб зцілити й оздоровити організм. Тут дуже багато санаторіїв і баз відпочинку. Але ніяк не можна побувавши в місті не відвідати знаменитий музей Биласа в якому красується багато унікальних картин та килимів ручної роботи.

Яремче – цукерочка Карпат. Подорожувавши по гірському маршруту Тропи Довбуша просто неможливо не захоплюватись природою і красою цієї місцевості. Обов ‘язково треба побувати на водоспаді Пробий. З висоти 20 метрів можна помилуватися гірськими скелями і вируючою рікою.

Івано-Франківськ

Кріпосна галерея Бастіон є старовинною пам’яткою Івано-Франківска. Фортеця була піднесена ще в 1662 році і збереглася у відмінному стані до сьогодення. Побувавши в цьому затишному місті необхiдно заглянути в цікавий ресторанчик Urban Space – це оригінальне місце з оригінальною історією. При відкритті ресторану 100 засновників профінансували його в рівних частках і за рахунок основного прибутку тепер саме засновники фінансують проекти по поліпшенню міста.

Як побачити будинок-корабель?

Ах вже ці Чернівці! відразу згадується прекрасний і могутній будинок-корабель! Це будинок який парить по вулицях міста неначе дельфін плескається в морi – так він красиво вписався в колорит мальовничих Чернівців. А ще в 12: 00 на Ратуші людина в національному костюмі грає на трубі мелодію з пісні “Марiчка”

Для того, щоб відвідати ці казкові місця зовсім не обов’язково мати свій автомобіль. Приїжджаючи у будь-яке місто яке запало в душу можна взяти авто на прокат чудова альтернатива своїй машині. Оренда авто – це супер пропозиція для любителів цікаво і зі смаком проводити своє дозвілля.

Яка все ж прекрасна наша Україна! “Життя – це або відчайдушна пригода, або нічого” – Хеллен Келлер.

icon
Back to top