Ford Fiesta

Коробка: Автомат

Двигун: 1.6

Тип палива: Бензин

К-ть пасажирів: 5

Наявність кондиціонеру: Так

Депозит: 400 EUR

Діб30+8+3-71-2
Ціни18€23€28€30€

Від 18€ за добу

Car

Оренда Форд Фієста без водія у Львові


Ford Fiesta (Форд Фієста) – передньопривідний седан класу «В». Дебют автомобіля, побудованого на базі шостого покоління Fiesta, відбувся на автосалоні в Сан-Паулу в жовтні 2012 року. З точки зору дизайну седан Фієста мало чим відрізняється від однойменного хетчбека. За винятком, звичайно ж, корми, де своє місце зайняв багажний відсік об’ємом 455 літрів – а це важливо, коли у Львові потрібно терміново взяти в прокат Ford Fiesta. Крім того, є додаткові відсіки для дрібниць. Для збільшення простору, спинка задніх крісел складається по частинах.

Ford Fiesta має передній привід, незалежну передню підвіску і напівзалежну задню. Хорошим тоном Fiesta є наявність в базі електропідсилювача рульового управління — а це не тільки більш «гостре кермо», але і гарна підмога в економії палива, оскільки на відміну від гідропідсилювача він вступає в дію тільки тоді, коли це потрібно. Дане авто є лідером прокату у світі та Львові!

Замовляючи прокат Форда Фієста, ви отримуєте автомобіль, який, незважаючи на свої скромні габарити, гарантує вам достатній рівень комфорту. У салоні встановлений кондиціонер. Плавне і швидке гальмування гарантує безпеку і комфорт.

У Фієсти оригінальний дизайн інтер’єру, продумана ергономіка і якісні матеріали обробки.

Оренда Ford Fiesta у Львові забезпечить вам плавну їзду по будь-якому дорожньому полотну завдяки відмінній підвісці.

Ми пропонуємо клієнтам, що беруть в оренду Форд Фієста у Львові на термін від 3 діб, такий варіант обслуговування, при якому вони взагалі не вносять заставу. Для цього водій повинен відповідати таким вимогам:

Зв’яжіться з нами, щоб замовити відповідний вам варіант прокату Ford Fiesta.

icon
Back to top