Mitsubishi Outlander

Коробка: Автомат

Двигун: 2.0 Л

Тип палива: Бензин

К-ть пасажирів: 5

Наявність кондиціонеру: Так

Депозит: 800 EUR

Діб30+8+3-71-2
Ціни40€50€60€70€

Від 40€ за добу

Car

Якщо Ви шукаєте позашляховик зі здатністю у будь-яку мить виїхати на складну ділянку шляху, зверніть увагу на Outlander. З чотирициліндровим двигуном, двома системами повного приводу та набором сучасних систем безпеки, позашляховик доводить свою компетентність.

Стовідсоткова здатності впоратись із примхами бездоріжжя, щедрим на оснащення салоном та чудовою гарантією, навряд чи знайдеться багато з чим можна посперечатися.

Уся потужність розподіляється варіатором, завдяки якому автомобіль має чудові показники розгону з місця та економії пального.

Позашляховик отримав один із найкращих варіаторів. Економний, тихий та із хорошим зворотнім зв’язком, він вичавлює кожну краплину потужності із чотирьохциліндрового двигуна.

Матеріали оздоблення салону приємні на дотик і вигляд, дизайн простий і зрозумілий, салон затишний.

Двигуном позашляховика став 2.0 літровий чотирьохциліндровий MIVEC на 145 к. с. Доповнений варіатором він розганяє автомобіль за 11.1 секунд. Витрата пального перебуває на рівні 7.3 л/100км у змішаному циклі. З системою повного приводу показник розгону збільшується до 11.7 секунд, а витрати пального до 7.7 л/100км.

icon
Back to top