5/5

Орендуй автомобіль з можливістю викупу

Оренда авто з правом викупу

Компанія Alin створила умови для вигідної, безпечної і зручної покупки авто. Ви можете взяти у нас будь-який автомобіль на прокат і викупляти його з розтермінуванням до 12 місяців.

Це відносно нова послуга, яка тільки набирає популярність. А ось в Європі вже встигли оцінити її по достоїнству: близько 40% машин в ЄС приватні особи купують за допомогою послуги “оренда з правом викупу”. Найчастіше послугою користуються у випадках, коли машина необхідна просто зараз, але немає можливості оплатити повну її вартість.

Ви берете машину напрокат, з розрахунком на те, що протягом року вона перейде у Вашу власність. Для цього ми укладаємо договір. Ви сплачуєте оренду та щомісячний платіж, обумовлений в угоді.

Якщо ваша фінансова ситуація зміниться на краще і ви захочете викупити авто достроково – зможете це зробити швидко і без проблем.

Головна перевага прокату авто з подальшим придбанням перед звичайним автокредитуванням складається в більш простому та швидкому оформленні. При оренді авто з викупом вам не потрібно надавати довідку про доходи, не потрібно підтверджувати ідеальну кредитну історію і т. д.

Список доступних автомобілів можна переглянути тут.

icon
Back to top