Питання та відповіді

Найчастіші запитання та відповіді

Замовлення автомобіля можна зробити на сайті через форму замовлення, дзвінком по телефону +380987771600 (Viber і WhatsApp), через он-лайн чат на сайті, просто написавши нам лист на email: alin.lviv@gmail.com. Найбільш швидкий спосіб це оформлення через сайт 24/7.

Попередня оплата при бронюванні автомобіля не потрібна. Оплата здійснюється на місці під час підписання договору в офісі компанії або за адресою який буде наданий для подачі авто. Але все ж просимо Вас відповідально планувати оренду автомобіля, і вчасно попереджати нас про будь-які зміни в планах або про скасування оренди.

Так, причому безкоштовно, але за умови, що під час підписання договору про оренду буде оповіщення менеджера компанії про це. Кожен додатковий водій повинен надати менеджеру такий набір документів: паспорт і водійське посвідчення. Присутність всіх водіїв обов’язкові.

У стандартний тариф на оренду автомобіля автоматично включена страховка транспортного засобу. Цей вид страхування передбачає фінансову відповідальність Орендаря в обмеженою франшизою випадки (при ДТП, Викрадення і т.д.). Також є можливість, за додаткову плату оформити страховку з нульовою франшизою.

Застава за автомобіль франшиза, тобто та сума, яка не буде виплачена страховою компанією в разі події, тому дана сума буде покриватися за рахунок застави. Але у випадку оформлення страховки з нульовою франшизою, Ви залишаєте заставу за повний бак, на випадок якщо автомобіль повернеться не з повним баком, ми віднімемо різницю з застави.

icon
Back to top